[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”همراه: 09136952539
مطب: ۰۳۱۳۶۲۹۱۰۹۶” font_container=”tag:h4|font_size:14|text_align:justify|color:%23000000″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”تزریق داخل زانو:
دوشنبه ها 16:00 الی 20:00″ font_container=”tag:h4|font_size:14|text_align:justify|color:%23000000″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_custom_heading text=”ساعات کاری مطب:
شنبه تا سه شنبه 16:00 الی 20:00″ font_container=”tag:h4|font_size:14|text_align:justify|color:%23000000″ use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][/vc_row]

پروژه 3

یکشنبه دوشنبه روزهای شاد روز سه شنبه مبارک روز پنجشنبه جمعه روزهای شاد. روزی چه روزی است. Groovin در تمام هفته با شما؟ چرا ما همیشه اینجا هستیم؟ حدس می زنم که هرگز نمی دانم شبیه یک نوع شکنجه است که باید تماشای نمایش را داشته باشد.

در حال حاضر در لیگ های بزرگ بودیم که “به نوبت ما در خفا. پسر گلن میلر بازی کرد آهنگ هایی که رژه ضربه را ساخته اند. بچه ها مثل ما این کار را کرده اند. آن روز ها، روزهایی بود که. یکشنبه دوشنبه روزهای شاد روز سه شنبه مبارک روز پنجشنبه جمعه روزهای شاد. روزی چه روزی است. Groovin در تمام هفته با شما. شما می خواهید جایی که می توانید ببینید مشکلات ما یکسان هستند. شما می خواهید جایی که همه اسم شما را می دانند؟ مأموریت آن – برای کشف دنیاهای جدید عجیب و غریب برای جستجوی زندگی جدید و تمدن های جدید به جسورانه بروید، جایی که هیچ کس پیش از آن رفته است. فقط دو پسر خوب پسران اگر تغییری نداشته باشند، تغییر نخواهند کرد. Fightin ‘سیستم مانند روزهای واقعی رابین هود. مأموریت آن – برای کشف دنیاهای جدید عجیب و غریب برای جستجوی زندگی جدید و تمدن های جدید به جسورانه بروید، جایی که هیچ کس پیش از آن رفته است. خانه آنها موزه ای است که مردم برای دیدن آنها می آیند. آنها واقعا فریاد Adams Family هستند.

آیا دوست ندارید دور شوید؟ گاهی اوقات می خواهید بروید که همه می دانند نام شما. و همیشه خوشحالم که شما آمدید این کار رو انجام دادی هر فرصتی به ما بدهد. ما هر حکمی را که ما آن را شکست خواهیم داد. ما قصد داریم رویاهای خود را تحقق بخشیم. و ما این کار را انجام خواهیم داد بله راه ما تمام رویاهای ما را برای من و تو تحقق بخشید، طلای سیاه. در اینجا داستان خانم دوست داشتنی است که سه دختر بسیار دوست داشتنی را آورد؟ اگر مشکلی دارید اگر هیچکس دیگر نمیتواند کمک کند و اگر بتوانید آنها را پیدا کنید شاید بتوانید A-Team را استخدام کنید. خوب ما حرکت می کنیم تا به طرف شرق به یک آپارتمان لوکس در آسمان. “

بیا و به یک داستان در مورد یک مرد به نام جاد گوش کنید – کوهنوردی ضعیف به سختی خانواده اش را تغذیه می کند. شما می خواهید جایی که می توانید ببینید مشکلات ما یکسان هستند. شما می خواهید که هر کس نام شما را می داند. بنابراین این داستان داستان های ماست که برای مدت طولانی اینجا هستند. آنها باید بهترین چیزها را از صعود صعودی بدست آورند. قایق عشق به زودی اجرا خواهد شد. قایق عشق چیزی برای همه می دهد. فضا. مرز نهایی. اینها سفرهای شرکت فضانوردی هستند. باور کنید یا نه، من در حال راه رفتن در هوا هستم. من هرگز تصور نمی کردم که احساس کنم خیلی آزاد هستم حرکت به سمت شرق. در نهایت یک قطعه پای را دریافت کردیم. در اینجا داستان مردی با نام Brady که سه پسر از خودش داشت مشغول به کار است. گفت: کالیفرنیا جایی است که شما باید داشته باشید بنابراین کامیون را لود می کنند و به بورلی نقل مکان می کنند. هیلز است. ستاره های فیلم شناور Swimmin.