دکتر حسین اکبری اقدم

فلوشیپ فوق تخصص ارتوپد زانو

با دکتر خود بیشتر آشنا شوید

فهرست مطالب

من دکتر حسین اکبری اقدم هستم . متخصص ارتوپدی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان،پس از به پایان رساندن دوره پزشکی عمومی دوره مقدس سربازی را در ارتش جمهوری اسلامی ایران گذراندم. سپس در دوره تخصص ارتوپدی پذیرفته شدم. و بعد از انجام دوسال طرح در شهر ماکو ( مرز بین ایران و ترکیه) در فراخوان شرکت کرده و پذیرفته شدم. و به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه فعالیت علمی خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آغاز کردم. در این مدت دانشجویان پزشکی زیادی دوره تحصیلی خود را با من گذراندند و اکنون در نقاط مختلف کشور مشغول فعالیت هستند.

فعالیت‌های دوره فلوشیپ جراحی زانو

پس از پذیرش در دوره فوق تخصصی جراحی زانو در دانشگاه ایران بارتبه بالا این دوره ۱۸ ماهه را در بیمارستان‌های مختلف تهران به پایان رساندم و برای درمان انواع اختلالات زانو به روشهای روز به شهر اصفهان بازگشتم و فعالیت تخصصی را ادامه دادم.

انجام جراحی های زانو با بهترین روش‌های روز

هم اکنون با ارتباطی که با اکثر جراحان مطرح دنیا وجود دارد درمان اختلالات زانو مطابق روشهای روز برای درمان بیمارانم نه تنها از اصفهان بلکه از سراسر میهن در حال انجام است .

بهترین روش جراحی رباط صلیبی و مینیسک در اصفهان

وقتی بیماری با پارگی رباط صلیبی به من مراجعه می کند ابتدا کل رباط و آسیب‌های همراه بررسی می شود و با انجام آرتروسکپی از همه زوایا علاوه بر بازسازی رباط ،اگر مینیسک نیز نیاز به ترمیم داشته باشد در همان جلسه جراحی رباط صلیبی صورت می گیرد.

به عنوان مثال جراحی آسیب‌های ریشه مینیسک و Ramp مینیسک جزو اولین جراحیهایی هست که در اصفهان توسط تیم تخصصی ما انجام می شود. جراحی رباط با استفاده از رباط کمکی نیز به روزترین روش دنیاست که هم اکنون ما در اصفهان انجام می‌دهیم که نتایج عالی درمانی و رضایت بیماران مخصوصا افرادی که فعالیت بالایی دارند را تاکنون به دنبال داشته است.

جراحی ریشه مینیسک با آخرین روش روز در اصفهان

بیماری که دچار پارگی ریشه مینیسک می شود به سرعت به سمت ابتلا به آرتروز پیش می رود که تیم ما اولین تیمی است که درمان و ترمیم ریشه مینیسک را در اصفهان انجام می دهد.

رضایت بیماران از عمل‌های تعویض مفصل

همچنین تعویض مفصل زانو در افرادی که دچار آرتروز شدید در این ناحیه هستند و همچنین تعویض مفصل مجدد بیمارانی که توسط همکارانم ارجاع می شوند از دیگر خدمات تخصصی تیم ماست که تاکنون موفقیت آمیز بوده و رضایت همگان را در برداشته است.
شایان ذکر است: عملهای تعویض مفصل اعم از کامل یا بخشی از قسمت آسیب دیده را به روشهای روز دنیا از جمله روش کایناماتیک و مکانیکیال انجام می دهیم.

کارنامه موفق درمان بیماران خارج از کشور

همچنین درمان های تزریقی و انجام انواع جراحی های تعویض مفصل و رباط صلیبی و مینیسک زانو در بیماران خارجی از کشورهایی چون عمان،عراق و آذربایجان و…از جمله موفقیت‌های کاری به شمار می رود که این مسیر نه تنها همچنان ادامه دارد بلکه در حال گسترش نیز هست.

درمانهای غیرجراحی

تزریق ژل ،ژل و اوزون و پی آر پی از روشهای غیر جراحی هستند که در مطب در شرایط کاملا استریل برای بیماران عزیزی که شرایط جراحی را ندارند جهت کاهش درد و با ماندگاری از شش ماه تا دوسال انجام می شود و تاکنون رضایت بسیاری از بیماران را به دنبال داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکتر اکبری اقدم
نویسنده مطلب:
مدیر سایت دکتر اکبری اقدم
مدیر سایت دکتر اکبری اقدم

دیگر مطالب: